Aktualności - FajneBluzy

Fajnebluzy - Bluzy Męske, Bluzy Damskie, Bluzy Sportowe, Bluzy Dresowe

Fajnebluzy to marka sama w sobie. Szyjemy wykorzystując bardzo dobrej jakości surowce. Nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowej bawełny 100 %. Duży nacisk kładziemy na wykańczanie naszych produktów. Ściągacze wykorzystywane do produkcji podczas eksploatacji nie wyciągają się nieodwracalnie tak jak to często ma miejsce w tanich podróbkach. Ponieważ dysponujemy własną hafciarnią dla odbiorców hurtowych jesteśmy w stanie produkować bluzy sportowe damskie i męskie z indywidualnym haftem czy nawet z wszywką spersonalizowana dla klienta.

Ponad ćwierć wieku szyjemy bluzy, spodnie dresowe w rozmaitych wzorach i kolorach. Ubieramy tysiące ludzi nie tylko w Polsce ale i w Europie. Wiemy z własnego doświadczenia co jest ważne dla klienta i dlatego starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom szyjemy bluzy i odzież sportową trzymając se najwyższych standardów jakościowych i trendów modowych.

Tajemnicą naszych najwyższej jakości surowców jest to że produkujemy je sami podczas gdy konkurencja zaopatruje się u pośredników w hurtowniach tkanin i dzianin. Stąd też wynika oszczędność która pozostaje w kieszeni klientów kupujących nasze bluzy, spodnie i.t.p. Jeśli chcą mieć Państwo bluzy sportowe damskie czy męskie które będą Wam długo służyły to prosimy zwrócić uwagę na naszą markę.

Zapewne widujecie nasze produkty pod innymi markami – tak to prawda, z powodu iż nasza odzież sportowa jakością dorównuje tym z górnej półki a przy okazji kosztuje połowę ceny, często szyjemy całe produkcje dla potężnych odbiorców hurtowych. Wychodzimy naprzeciw trendom panującym w modzie i wciąż wprowadzamy nowe modele naszych bluz. Jako Polski producent bluz nie mogliśmy pominąć działu Bluz narodowych. Serce się raduje kiedy podczas imprez sportowych widzimy kibiców ubranych w nasze bluzy narodowe z orłem na piersi.

Cały czas poszerzamy naszą ofertę aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji głównie odzieży sportowej takiej jak bluzy damskie bluzy męskie sportowe bluzy narodowe, spodnie dresowe ale bez problemu jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie wprowadzić do sprzedaży ciągłej podkoszulki, koszule, bieliznę, piżamy i.t.p.

Zależy nam na tym aby nasi klienci cieszyli się z użytkowania naszych produktów. Ci którzy kupili choć raz naszą bluzę czy dres przekonali się i są naszymi cyklicznymi klientami, którzy często polecają nas swoim znajomym. Będziemy wdzięczni za konstruktywne uwagi czy pomysły którą pozwolą nam się doskonalić lub wprowadzać na rynek nowe produkty z sektora odzieżowego.

Dla naszych zwolenników którzy polubią nas na Facebooku często organizujemy rożnego rodzaju akcje podczas których można zyskać np. rabat przy zakupie bluz w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości.


W naszej ofercie znajdują się również

duże rozmiary bluz


Koszyk  

produkt (pusty)